Bieg Piastów
Holmenkol Polska będzie bezpłatnie smarować narty na Polanie Jakuszyckiej uczestnikom 42. Biegu Piastów w piątek, sobotę i niedzielę – 2, 3 i 4 marca!  Ponadto podczas pięćdziesiątki dwóch serwismenów będzie obecnych na trasie z kijkami i smarami na wypadek, gdyby ktoś złamał swój kijek lub potrzebował przesmarowania nart. Szczegóły w artykule na naszej stronie: https://tinyurl.com/y84z47jr

Doświadczeni serwismeni z wysokiej jakości smarami pomogą przygotować narty

Na profesjonalne i bezpłatne posmarowanie nart przed startem w 42. Biegu Piastów jego uczestnicy mogą liczyć ze strony znakomitych fachowców działających w imieniu marki Holmenkol. Serwismeni będą używać oczywiście smarów tej samej marki.

Holmenkol będzie obecny na Polanie Jakuszyckiej w piątek, sobotę i niedzielę (2, 3 i 4 marca) w trakcie głównych konkurencji 42. Biegu Piastów – biegów na 7, 12, 25, 30 i 50 km. Stoiska do smarowania nart będą rozpoznawalne po niebieskim kolorze i logo Holmenkol. Będą czynne od około godziny 7 rano w piątek, sobotę i niedzielę.

Specjalnie na Bieg Piastów przyjedzie dwóch serwismenów z Niemiec, których wspierać będzie dwunastu specjalistów od smarowania nart z Polski. Będą starać się posmarować narty jak największej liczbie biegaczy, ale ponieważ czas przed startem będzie ograniczony, jeśli ktoś chce skorzystać z ich pomocy, niech przyjdzie odpowiednio wcześnie.

Serwis będzie czynny także w trakcie biegów, aż do chwili dotarcia do mety ostatnich zawodników. Dzięki temu biegacze będą mogli liczyć na posmarowanie nart także w przeddzień swojego startu – w piątek, 2 marca, przed sobotnią pięćdziesiątką, a w sobotę, 3 marca, przed niedzielnymi biegami na 25 i 12 km.

Dwóch serwismenów w trakcie biegu na 50 km będzie obecnych na trasie z kijkami i smarami na wypadek, gdyby ktoś złamał swój kijek lub potrzebował przesmarowania nart.

O interesującej historii Holmenkol i smarów narciarskich przeczytasz tutaj: HOLMENKOL