RACING PROGRAM SALOMON / ATOMIC  dla klubów, zawodników i sekcji narciarskich

Zawodnicy, Trenerzy,

przedstawiamy Racing Program Salomon & Atomic na sezon 2018/2019.

Kończy się niezwykle udany sezon dla firmy Atomic, 5 złotych medali w konkurencjach alpejskich na Igrzyskach Olimpijskich, 7 kryształowych kul, w tym dwie za klasyfikację generalną. Maryna Gąsienica Daniel pokazałą bardzo solidną jazdę podczas Igrzysk Olimpijskich, Pucharu Świata w slalomie równoległym, a ostatnio także zwyciężając zawody Pucharu Europy. To co dobre, należy kontynuować, dlatego w katalogu Atomic zobaczycie kontynuację zwycięskich modeli, w Salomonie czeka Was rewolucja, którą część z Was miała okazję sprawdzić podczas testów..
Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące realizacji zamówień przedsezonowych

Racing Program:
  • Racing Program kierowana jest wyłącznie do zawodników, klubów, sekcji oraz szkół narciarskich.
  • I termin składania zamówień przedsezonowych upływa 31.03.2018 dla dostaw planowanych na miesiące lipiec i sierpień 2018. Istnieje też możliwość wcześniejszej realizacji zamówień – prosimy o ew. kontakt : [email protected]
  • II termin składania zamówień trwa do 30.04.2018 dla dostaw planowanych na miesiące listopad i grudzień 2018.
  • Zamówienia złożone przed 31.04.2018 będą realizowane według cennika Racing Program i dają pełną gwarancję dostępności.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem Racing oraz naszą ofertą dla klubów. Wraz z formularzem zamówień umieściliśmy je na naszej stronie. Więcej informacji można uzyskać klikając w odnośniki poniżej:

      

ATOMIC – katalog 2018/19
ATOMIC – cennik
ATOMIC – arkusz

 

SALOMON – katalog 2018/19
SALOMON – cennik
SALOMON – arkusz