Zawodnicy, Trenerzy,
pragniemy przedstawić Racing Program Salomon & Atomic na sezon 2017/2018.

Miło donieść, że marka Atomic zwyciężyła w klasyfikacji medalowej z 12 krążkami na koncie (trzy złote, pięć srebrnych i cztery brązowe). Z kolei 23-letni Luca Areni w spektakularny sposób zdobył Mistrzostwo Świata w superkombinacji na nartach Salomon X-RACE LAB SL.

Okazuje się, że w charakterystykę wymagających tras Pucharu i Mistrzostw Świata idealnie wpasowują się zupełnie odmienione narty zawodnicze Redster S9 i G9. Kibice narciarscy mogli zobaczyć ich nowatorski design podczas minionych Mistrzostw Świata, a część z Was miała okazję wypróbować najnowsze modele podczas testów organizowanych w trakcie krajowych zawodów.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i ofertą Racing Program Atomic i Salomon dla klubów, które wraz  z formularzem zamówień umieściliśmy je na naszej stronie.

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące realizacji zamówień przedsezonowych

Racing Program:
  • Racing Program kierowana jest wyłącznie do zawodników, klubów, sekcji narciarskich oraz szkół narciarskich.
  • I termin składania zamówień przedsezonowych upływa 31.03.2017 dla dostaw planowanych na miesiące lipiec i sierpień 2017.
    Istnieje możliwość wcześniejszej realizacji zamówień.
  • II termin składania zamówień trwa do 25.04.2017 dla dostaw planowanych na miesiące listopad i grudzień 2017.
  • Zamówienia złożone przed 25.04.2017 będą realizowane według cennika Racing Program.
  • Zamówienia złożone po 25.04.2017 będą realizowane wg. cen z cennika powiększonych 10% (cena +10%) do wyczerpania zapasów.
  • Zamówienia można składać na e-mail: [email protected]  lub  [email protected]